Ankara Günlük Kiralık Daireler

Ankara Günlük Kiralık Daireler 0312 2856005


Eğer bir tatil evi veya ankara günlük kiralık ev kiralamak için arıyoruz ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, yalnız değilsin. Mükemmel konum ve konforlu tatil evi veya villa bulmak kolay değil, ama bunun dışında bütçenizi zorlamadan istediğiniz tatil olsun sürüsü ve garantisi için kendinizi ayarlamak için yolu vardır. Anahtarları çoğu çabalar, planlama ve organize olmak gibi. Bu makalede, kolay dokuz içine büyük bir fiyata istediğiniz ev güvence altına almak için gereken adımları takip etmek süreci bozulur.

 

1. Erken Arama Başlatın
Tatil evi güvenli hale getirmek için, özellikle yüksek sezonda ve kısa sürede çalışıyor ile git, düşünme, araştırma ve önceden (ama tercihen bir yıl) en az altı aylık bir planlama ile bu stres ve aşırı giderleri kaçının. Bu aşırı görünebilir, devre mülkler - en azından iyi olanları - genellikle kitap kadar hızlı unutmayın.


Eğer nereden başlayacağınızı emin değilseniz, ilk hedefiniz gezi gideceğiniz yeri ve yaklaşık zamanlama çivilemek gerekir. Bir kere bu kararlar aldın, gideceğiniz konusunda uzmanlaşmış bir emlakçı tatil evi kiralama bulma konusunda yardımcı olabilir. Bilinen ve ziyaret alanında saygın olan bireysel ajanlar büyük bir varlık ya da popüler komisyoncular ile iletişime düşünün.


Tatil kiralama konusunda uzmanım web siteleri, online yerel Gazeteler (bazı kiralama ben bir emlakçı aracılığıyla gitme) harika bir kaynak olabilir, ve bu yüzden olabilir.

 

Örneğin, Evodak.com Türkiye genelinde 81Şehirde kiralama hakkında ayrıntılar sağlar. http://www.evodak.com arzu arasında yakın bir tatil evi güvenli hale getirmenize yardımcı olabilecek bir sitedir.


2. Birden Fazla Kaynaktan Bakın
Tatil evi avlanma sırasında çeşitli kaynaklardan danışmak çok önemlidir. Çevresinde alışveriş ve birçok farklı kişi ile konuşarak, sadece daha fazla ziyaret alan hakkında bilgi edinmek değil, aynı zamanda iyi bir iş bulabilirsin.

Seçenekleriniz birkaç Emlakçılar konuşuyor ve birden fazla web sitesi danışmanlık tarafından açık bırakın.


Eğer tatil hedefe çok uzak yaşamak istemiyorsanız, bu sezon için herhangi bir evleri reklam görmek kiralamak nerede bu bölgelere sürmeyi düşünebilirsiniz. Bu stratejiler bir sürü iş olabilir, bu şekilde bulma kiralama herhangi bir aracılık ücreti dahil olacak, çünkü uzun vadede daha ucuz olabilir. Sahibi bu ücreti ödemekle yükümlü olmasına rağmen, bu maliyet genellikle ev kiralama fiyat etmendir. (Tatil evleri sahibinin bakış açısı elde etmek için, Bir Tatil evi Yatırım kontrol edin.)


3. Tüm Sözleşmeyi okuyun
Ne yazık ki, insanlar genellikle sözleşme önemini göz ardı ettikleri eğlenmeye başlamak istediler ve istekli bir tatil evine indi o kadar mutluyuz. Ama bu belge için kanca ne açıklar göz ardı edilmemelidir. Anahat ödeme planı değil, aynı zamanda sorumluluk hasarlarında ya da daha fazla temizlik gerekiyorsa.

 
Ödediği için kim anladığınızdan emin olun:
• Faturalar
• Internet
• Telefon hizmeti
• Kablo
• /Temizlik
• Propan/gaz ızgara açık varsa

Devremülk Isıtma Klima maliyetlerini veya oldukça büyük, eğer sahibine kirayı onlara dahil değil bütçe içine bu faktör emin olun unutmayın. Aynı zamanda Evcil Hayvanlar konusunda ev sahibi politikalarını bilmeniz gerekir.

 

Günlük kiralık, kısa süreli kiralık , Haftalık , Aylık Ev ,Daire , Apart Villa, Pansiyon Devremülk kaynakları evodak birçok örnek sözleşmeler ve faturalar ne beklemek için bir fikir edinebilirsiniz incelemek için web sitesi var.

Kira dahil ne kontrol listesi almak için önemlidir. Örneğin, anlaşmanın şezlong ve ızgara bir parçasıdır. Eğer öyleyse, bu size para kazandırabilir. Değilse, bütçe içine (ya da onlar için bu biraz daha pazarlık düşünün - faktörü).


Genel bir kural olarak, devremülk sözleşme imzalamadan önce, güvendiğiniz yetkili ve lisanslı bir avukat, gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış tercihen bir baktı sahip düşünmelisiniz. Bu kesinlikle eğer bu Sözleşme hakkında herhangi bir konuda belli değilse yapılmalıdır. Avukatlar pahalı olsa da yüreğine su serpmek için ve tam tatil keyfini çıkarabilirsiniz gidiyor, harcama Sözleşmenin gözden geçirilmesi için yüz dolar bir çift mantıklı. (İyi bir gayrimenkul avukatı bulma ipuçları için Bir Gayrimenkul Avukat kullanmanın Yararları okuyun.)


4. Her Zaman Pazarlık Yapabilirsiniz
Tatil evi kiralama hemen her maliyet tartışılabilir, haftalık veya aylık kira depozito miktarı. Eğer fazladan bir gün ya da hafta kiralık olarak biraz daha düşük bir fiyata atarım eğer evi kiraya kişi üzerinde de bu öğelerden ödün istemiyor. Eğer özelliği rezervasyonu değil ve bunu biliyorsanız, bu müzakere büyük bir kaldıraç noktası olabilir. (Herhangi bir müzakere üstüne çıktığını öğrenmek için, istediğini Elde etmek için okuyun.)


5. - Mevduat Unutma
Sezonluk kiralama büyük bir ayarlıyoruz depozito gerekebilir. - Bütçe içine bu faktör unutmayın. Ayrıca, depozito iade edilecektir süreci farkında olun. Koşulları (örn. karşılanması gerekir ne olduğunu anlamak, ev depoziti geri almak için yapılmış) temiz ve tüm kira ödemeleri gerekir. Bu kira sözleşmesi bu sürenin sonunda bağımsız önleyecektir.


6. Temizlik Durumunu sormak
Bazı kiralama son gün gelip Temizlik hizmeti ve maliyet ev kiralama kişiye hesap edilir. Diğerleri düzenli olarak gelip temizleyiciler olabilir. Temizlik programı nedir ve faturayı kimin sorumlu olduğunu bulmak. Durumu tesiste tam depozito iade edilmesi için iade edilmelidir ne de öğrenmek.


7. Bir Fotoğraf Üzerinde Gün
Varolan herhangi bir hasar belgelenen ve yapmadığın bir şey için sorumlu değildir emin olmak için fotoğraf ve/veya video gün özelliği teyp geliyor. Herhangi bir sorun alanları kayıt emin olun. Geçen gün aynı şeyi yaparlar. Eğer arabulucu ya da bir yargıç önce daha sonra bir tartışma ise, bu belge işine yarayabilir. İlk etapta mahkemeye gideriz değil sahibi ikna olabilir.


8. İrtibat Numarası
Tatil evinizin anahtarları aldığın ve kapalı zaman zevk için hazır, ama sadece patlak bir boru veya elektrik kaybı gibi bir sorun olması halinde sahibi veya ev sahibinin telefon numarasını almak için emin olun çok güzel. Mutlu olacaksın yaptın!


9. Tekrar Kontrol Edin
Çıkış yapmadan önce, sahibi veya mal sahibi ile binayı yürümek. Mülkiyet durumu sorun olmadığını düşünüyor ya da o emin olun. Bu kötü sürpriz ya da beklenmeyen faturaları önleyebilirsiniz. Ayrıca eğer biri ortaya çıkarsa zaman bir sorunu gidermek için satın alabilir.

Alt Çizgi
Bir tatil ev kiralama-stresli olmak zorunda değil. Kapsamlı ve gelişmiş planlama tatilinizi daha keyifli bir hale getirmek ve gelemez bir fiyata arzu eve kitap mümkün olacak sağlamak için yardımcı olabilir. Bu dokuz adımları ile yaz  yıkıntı haline tatilin sırası değil emin olmak gerekir.
Beklenmedik sorunlar gezisinde bir damper koymak yok garanti etmek için, Ve paranızı Güvende Tutmak ve Tatil Sigortalı olduğundan Emin olmak İçin Seyahat İpuçları okuyun.

Kiralayarak Tatil Evi |

Evodak Apart Konaklama Ltd.Şti.

Nasuh Akar Mah 1400 sok No: 16 Balgat/Çankaya/Ankara  

+90 312 285 6005 +90 549 285 6005

bilgi@evodak.com

http://www.evodak.com

Adres

Adres : Nasuh Akar Mah 1400 Sok
No: 16/3 Balgat | Çankaya | Ankara | 06520

Tel  I     : 0312 285 60 05
Tel  II    : 0312 285 60 06

Gsm     : 0549 285 60 05
Fax       : 0312 285 61 07

E-mail  : bilgi@evodak.com

Site içi Arama

Numaranızı Bırakınız Arayalım

Ankara Hava Durumu

ANKARA

Bizi Takip Edin