Ankara ya İş Seyahati mi Dediniz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankara ya İş Seyahati  mi Dediniz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seyahat etmek çok meşakkatli iş azizim. Özellikle iş seyahatleri…  Bir çok ayrıntıya birden özen göstermek gerekir. Konaklayacağınız yer; gerektiğinde sessiz, sakin çalışabileceğiniz sessizlikte olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merkezi  ve ulaşımı kolay olacak. Temiz ve hijyen koşulları da önemli. Bir toplantı sonrası konuşulanları analiz etmek ya da başarıyı kutlamak için bir arkadaşınızı davet edebileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nezih ve şık olacak. Tüm gün çalışıp yorgun argın geldiğinizde içinizi karatmayacak. Huzur verecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En lüks otellerde bile tüm bu konforu bir arada bulmak ne mümkün. Tek odaya sıkışıp kalmak, kahvaltıyı kaçırmamak için kurallara tabi olmak, çalışma ortamının olmaması, misafir davet edememek  gibi bir sürü can sıkıcı sorunsal vardır. Özellikle otel odalarını keyifsiz bulanlar başka bir deyişle keyfine düşkün olanlar için son zamanlarda tam da derde derman bir çözüm önerisi var artık. Günlük  veya  kısa süreli konaklayabileceğiniz evler.Bunu deneyimleyenler bilir  üst düzey bir konforu çok daha ekonomik yaşıyorsunuz. Evodak; Ankara’da bu işi son derece kurumsal ve profesyonel yapan bir firma. Tüm işadamlarının, yolu sık sık Ankara ‘ya düşer. Bürokrasinin kalbinin attığı yerdir. Bu şehrin; kuralcı monotonluğunun yanına bir de otellerin bunaltıcı havasını eklemek istemeyenler için biçilmiş  kaftan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evler 2+1 Çankaya Balgat’ta. Son derece merkezi bir çok bakanlık ve kurum yürüme mesafesinde. Odalar geniş, ferah ve kullanışlı. Son derece temiz öyle ki ; çarşaflar  tıpkı evimizdeki gibi kokuyor.Lcd televizyon ,uydu yayını  kesintisiz internet hizmeti mevcut. Son derece zevkli döşenmiş.Eve girdiğinizde huzuru hissediyorsunuz. Bir evin mutfağında ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüş. İstediğiniz yemeği kendiniz pişirebileceğiniz konforda. Ben dışardan söylemeyi tercih ettim.Zaten çok fazla alternatif var. Bir çok restorantın numarasının olduğu bir katalog var. İstediğinizi tercih edip daire kodunu veriyorsunuz. Yemeğiniz kapı da. Otellerdeki gibi tek tip menüye mahkum değilsiniz. Ve en önemlisi dışardan yiyecek  içecek sokamazsınız gibi yasaklar yok.Isınma problemi yok Konakladığım dönem kış olmasına rağmen hiç üşümedim. Zaten hem klima hem doğalgaz sistemi var.

Bu adamlar;’’ bu işi çözmüş ‘’ demekte hiç sakınca görmüyorum ve bu deneyimi yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Lütfen sizde inceleyin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.evodak.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tavsiyeme hak vereceksiniz.

Adres

Adres : Nasuh Akar Mah 1400 Sok
No: 16/3 Balgat | Çankaya | Ankara | 06520

Tel  I     : 0312 285 60 05
Tel  II    : 0312 285 60 06

Gsm     : 0549 285 60 05
Fax       : 0312 285 61 07

E-mail  : bilgi@evodak.com

Site içi Arama

Numaranızı Bırakınız Arayalım

Ankara Hava Durumu

ANKARA

Bizi Takip Edin